Треньорът на Септември Николай Митов бе доволен от играта на

...

Освободеният от Левски Митов пожела титла на тима

Треньорът на " Септември " Николай Митов бе удовлетворен от играта на отбора макар загубата с 0:2 от някогашния му тим " Левски " в среща от деветия кръг на Първа лига и отхвърли да разяснява предишното си при „ сините “, както и противоречивите обстановки за дузпи в съответната среща. Той възхвали играта на френския халф на домакините Габриел Обертан.

В момента съм треньор на " Септември " и имам право да разясня единствено своя тим. Израснал съм на " Герена " и постоянно ще си остана от " Левски ". Пожелавам на " сините " да станат първенци. Загубихме, тъй като не отбелязахме гол. През първото полувреме играхме доста добре, имахме обстановки, само че и неприятния шанс да получим гол в 44-ата минута. Ако полувремето беше свършило 0:0, то мачът ставаше различен. През второто полувреме отново имахме обстановки. Доволен съм от тима. Играта ни се получи, владеехме топката, организирахме офанзиви, само че неприятното е че загубихме, разяснява Николай Митов след мача. Чуйте още от него:

play pause stop mute unmute max volume / Николай Митов Update Required To play the media you will need to either update your browser to a recent version or update your Flash plugin.
Източник: bnr.bg