Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти остана доволен от играта,

...

Анчелоти: Нищо все още не е решено

Треньорът на Реал Мадрид Карло Анчелоти остана удовлетворен от играта, само че не и от резултата 1:1 против Манчестър Сити в първия полуфинал на Шампионската лига.

" Борихме се, играхме добре. Резултатът не е добър с оглед играта ни, само че в този конфликт битката ще се води до последната минута. В първия половин час Сити доминираше, само че това не си тормози.
 Реал Мадрид - Манчестър Сити 1:1 в първи полуфинал от Шампионската лига
Реал Мадрид и Манчестър Сити оставиха всичко за реванша

Първият рунд от борбата приключи 1:1 на " Бернабеу "

Бяхме добре ситуирани в защита и чакахме подобаващи моменти за контраатаки. През второто полувреме успявахме да стартираме офанзивите от своята врата. Можехме да спечелим този мач.

Съдията не беше доста удовлетворен, не ни даде ъглов удар във значим миг, а ми сподели жълт картон, тъй като му споделих да даде на състезател на противника. И ние, и Сити, усещаме, че сме постигнали добър резултат. В Англия няма да ги има нашите почитатели, само че ще бъдат в нашите сърца ", разяснява Анчелоти.