Треньорът на Нетс Жак Вон призна след пореден бавен старт

...

Жак Вон обмисля промени в стартовия състав на Нетс

Треньорът на Нетс Жак Вон призна след следващ муден старт в сряда вечерта против Никс, че обмисля смяна на стартовия състав за петъчния мач против Нъгетс.

„ Наистина зависи от мен да прегледам по-отблизо дали има смяна в състава, която би трябвало да се направи, с цел да тръгне нашата група “, сподели Вон, откакто серия от най-големи загуби на Нетс за сезона беше удължена до четири със 121 -102 загуба от Knicks в Barclays Center. „ Както ви споделих, взех данни от тази група, по какъв начин можем да стартираме по-добре. “

Вон може да включи още веднъж Дориан Фини-Смит или Ройс О’Нийл в стартовата петица и може би да извади Кам Томас или Кам Джонсън от пейката.

Нетс бяха надиграни с смесен резултат 121-95 през първата четвърт по време на закъснението от четири мача.

Никс ​​излязоха с преимущество от 16-5 и водеха с 32-20 след 12 минути в сряда вечер.

„ Когато сами копаем дупка, това е дълбока дупка и манталитетът на започване на играта би трябвало да удари първи. Трудно ни е да игра...