Треньорът на Черно море в мача с Ботев (Пловдив) Мартин

...

Заместникът на Илиан Илиев: Имахме две положения, но не ги използвахме, това беше ключовото в мача

Треньорът на Черно море в мача с Ботев (Пловдив) Мартин Христов похвали тима си, макар загубата с 0:1.

Според него противникът е имал преимущество в притежанието на топката, само че ситуациите пред вратата на гостите демонстрират, че и отборът е имал своите шансове.
 Черно море загуби от Ботев (Пловдив) с 0:1
Талантите на Черно море оставиха сърцата си на терена, само че отстъпиха пред Ботев (Пд) в борбата за седмото място

Гол-красавец на Вутов реши всичко в мача

" Съжаляваме, че не можахме да зарадваме треньорите и играчите, които не бяха на терена поради ковид. Както и почитателите, които постоянно са ни подкрепяли, само че в този момент не можеха да бъдат на стадиона.

Избрахме една тактичност, в която имахме нашите положения. Ако Курьор беше вкарал през първата част, мачът щеше да е друг. След гола отново успяхме да се вдигнем, имахме две чисти положения, само че за жалост не се получи. Това беше основното в мача, това, което не ни стигна.

Нямаше по какъв начин да се надиграваме с Ботев, ситуациите ги имахме, само че младостта си сподели думата. Радващото е, че успяхме да приберем тим като Ботев в тяхната половина в една част от дуела. Имахме и 16-годишен дебютант ", разяснява Христов.