Трафик НюзБългарската спринтьорка Ивет Лалова остана на седмо място на

...

Ивет остана седма на финала на световното

Трафик Нюз

Българската спринтьорка Ивет Лалова остана на седмо място на финала на 200 метра на международното по лека атлетика в Доха. Ивет леко закъсня на старта, по-късно съумя да навакса, само че силите и не стигнаха за освен това в убийствената конуренция на останалите. Самото класиране за финала е голям триумф за 35-годишната ни състезателка. Това е трето седмо място в тази дисциплинираност от международни шампионати за нашата атлетка.

Постижението на Ивет бе 22.77 секунди. Шампионка предстоящо стана Дина Ешър Смит от Англия с 21.89 секунди, следвана от Бритъни Браун от Съединени американски щати с 22.22 и Камбунджи от Швейцария с 22.51 секунди.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!