Тотнъм се изравни с Манчестър Сити за местата в Шампионската

...

Деян Кулусевски е звездата като 10-те играча на Тотнъм, които натрупват повече нещастия на Нотингам Форест

Тотнъм се изравни с Манчестър Сити за местата в Шампионската лига, откакто голове на Ричарлисън и Деян Кулусевски им донесоха 2-0 над Нотингам Форест макар второто -полуизгонване на Ив Бисума.

След относително равностойни начални 45 минути, гостите поведоха, когато Кулусевски избра Ричарлисон, с цел да направи гол, преди да се трансформира в голмайстор, с цел да удвои преимуществото.

Бисума Изгонването в 70-ата минута за висок удар на Райън Йейтс докара до нервни последни 20 минути, само че Гулиелмо Викарио беше относително незасегнат, откакто Тотнъм реализира следващи победи за първи път от октомври.