Тотнъм посреща Челси в мач от 11-я кръг на Висшата

...

НА ЖИВО: Тотнъм - Челси, съставите

Тотнъм посреща Челси в мач от 11-я кръг на Висшата лига. Двубоят е с начален час 22:00 и може да го наблюдавате НА ЖИВО по DIEMA SPORT 2, а Gong.bg ще ви направи съпричастни към конфликта, като го наблюдава минута по минута.

Тотнъм е в страхотна форма, като е единственият тим във Висшата лига без загуба. " Шпорите " могат да се завърнат на първата позиция в класирането при възможен триумф против лондонския си противник. Тотнъм е и с втората най-хубава отбрана във Висшата лига, допускайки едвам 9 гола в 10 мача.

Челси е на противоположния полюс, като е на 13-о място и " сините " се нуждаят незабавно от точки. Тимът на Маурисио Почетино е отбелязал едвам 12 гола, като това е извънредно незадоволително за упоритостите на клуба. Отборът се оправя относително добре в отбрана, само че има потребност да отбелязва създалите се положения.

Стартови сформира:

Тотнъм:  13. Гилермо Викарио, 38. Йенома Удоджи, 37. Мики ван де Вен, 17. Кристиан Ромеро, 23. Педро Поро, 29. Папе Сар, 8. Ив Бисума, 22. Бренън Джонсън, 10. Джеймс Мадисън, 21. Деян Кулушевски, 7. Хьон-Мин Сон

Челси:  1. Роберт Санчес, 26. Леви Коулил, 6. Тиаго Силва, 2. Аксел Дизази, 24. Рийс Джеймс, 8. Енцо Фернандес, 25. Мойсес Кайседо, 7. Рахийм Стърлинг, 7. Конър Галахър, 20. Коул Палмър, 15. Николас Джаксън