Тотнъм победи австрийския Волфсбергер AK с 4:0 в реванш от

...

Тотнъм бе безмилостен срещу австрийци в Лига Европа

Тотнъм победи австрийския Волфсбергер AK с 4:0 в реванш от 1/16-финалите на Лига Европа и след 4:1 в първата среща, не престават безпроблемно напред с общ резултат 8:1.

Деле Али откри резултата с хубав гол в 11-ата минута, засичайки топката с ножичен удар. В края на полувремето Карлуш Винисиус пък пропусна да удвои след удар от границата на наказателното поле. Втората част стартира с искания за дузпа за австрийците, само че реферът даде знак играта да продължи.

Само минута по-късно Тотнъм дефинитивно умъртви фантазиите на Волфсбергер AK за освен това и Карлуш Винисиус вкара за 2:0 след центриране на Деле Али.

Ерик Ламела пропусна да направи резултата 3:0 в 54-ата минута, само че 20 по-късно Гарет Бейл съумя, след пас на Деле Али, който завърши срещата с хубав гол и две асистенции.

Минути преди края Винисиус се възползва от неточност в защитата на противника и с удар от границата на наказателното поле оформи крайното 4:0.
Източник: fakti.bg