ТОРОНТО (АП) — Джордан Кларксън отбеляза 16 от 30-те си

...

Джордан Кларксън отбеляза 16 от 30-те си в 4-та, Джаз преодоля пасива от 17 точки, за да победи Раптърс със 126-119

ТОРОНТО (АП) — Джордан Кларксън означи 16 от 30-те си точки през четвъртата четвърт, Лаури Марканен също 30 и Юта Джаз преодоля пасива от 17 точки, с цел да победи Торонто Раптърс със 126-119 в събота вечер.

Колин Секстън вкара 16 точки, Джон Колинс и Уокър Кеслър имат по 10, а Крис Дън добави сезон - високите 13 асистенции, до момента в който Джазът записа втората си поредна победа на пътя. Юта е с 4-13 надалеч от вкъщи.

Дън имаше осем точки и осем битки, а Марканен добави девет битки за Джаз. Юта завоюва три следващи мача против Торонто.

Скоти Барнс съответства с върха си в кариерата с 32 точки, в това число 17 през първата четвърт, и добави 14 битки за Раптърс. Паскал Сиакам и О.Г. Ануноби вкара по 19 точки, Гари Трент Джуниър имаше 16, а Денис Шрьодер 11.

Юта изоставаше с 98-85 след три четвърти и употребява серия от 19-6, с цел да стартира четвъртия интервал, приключил с пропуск на Кларксън, с цел да изравни резултата на 104 при оставащи 6:44 минути до края.