ТОРОНТО – Джоузеф Уол направи 24 спасявания при отскок, а

...

Уол солиден, Джордано бележи като лидер на Лийфс с 5-1

ТОРОНТО – Джоузеф Уол направи 24 спасявания при отскок, а Марк Джордано вкара гол след дълго неявяване заради травма, до момента в който Торонто Мейпъл Лийфс минаха около Вашингтон Кепитълс 5- 1 в четвъртък.

Тайлър Бертуци, с два гола, които му донесоха шест в последните му седем мача, Конър Дюар и Боби Макман осигуриха останалата част от офанзивата за Торонто (41-22-9).

Ник Дауд отговори за Вашингтон (36-27-9). Чарли Линдгрен спря 43 удара.

Уол беше постоянен, откакто се отхвърли от гол при първия удар в последните си две титуляри, в това число грозната загуба с 6-3 във вторник от Ню Джърси Девилс, която накара старши треньора Шелдън Кийф да се ядоса при „ незрялото “ показване на целия състав.

Лийфс влязоха в игра единствено с две точки напред пред Тампа Бей Лайтнинг, които са 8-1-1 в последните си 10 надпревари, за тр...