Тимът на Реал Мадрид записа първо поражение този сезон в

...

Реал Мадрид с чутовна глупост в Испания

Тимът на Реал Мадрид записа първо проваляне този сезон в Ла Лига, откакто беше надигран от новака Майорка с минималното 1:0. Единственото попадение в срещата означи Лаго Жуниор още в седмата минута. Играчите на „ белия балет “ приключиха срещата с човек по-малко, откакто Алваро Одриосола беше изпъден в 74-ата минута.

ВИЖТЕ ВИДЕО ТУК

Това бе първа загуба за Реал през този сезон в испанското състезание. Хората на Зинедин Зидан остават втори с 18 точки, на точка по-малко от Барселона, които към този момент са водачи. Майорка пък събират актив от 10 точки на 14-та позиция. В идващия кръг новаците гостуват на Легане. Реал пък ще търси първа победа в Шамипонската лига през този сезон при гостуването си на Галатасарай през идната седмица.
Източник: standartnews.com