Талантливата австрийска лекоатлетка Ивона Дадич подкрепи отбора на Аустрия (Виена)

...

Красива подкрепа не помогна на Аустрия срещу Милан

Талантливата австрийска лекоатлетка Ивона Дадич поддържа тима на Аустрия (Виена) в домакинския мач на отбора против италианския гранд Милан от Група “D” на Лига Европа. 23-годишната хубавица обаче не донесе шанс на виенчани, които още в 20-ата минута губеха с 0:3. След почивката “росонерите” осъществиха още две попадения и в последна сметка завоюваха с 5:1.

Ивона Дадич завоюва сребро в петобоя на европейското състезание на закрито в Белград тази година, а през 2016 се окичи с бронз в седмобоя на шампионата на Стария континент навън в Амстердам. Това лято тя зае шесто място в седмобоя на международното състезание в Лондон.