Световният рекордьор в спринта на 100 и 200 метра Юсейн

...

Световният рекордьор в спринта на 100 и 200 метра Юсейн Болт вкара първите си два гола в професионалния футбол. Това се случи при успеха на австралийския Сентрал Коуст Маринърс с 4:0 над Макартър Саут Уест Юнайтед. Ямайският феномен в леката атлетика, който е на проби в тима, осъществя третия и четвъртия гол в мача и с тях оформи крайния резултат.

В 57-ата минута Болт проби по левия фланг и с прекрасен диагонален шут се разписа за 3:0. Десетина минути по-късно той
За да гледате видеото, би трябвало да активирате Javascript.
фиксира крайното 4:0 след недоразумение сред вратар и бранител на противниковия тим.

" Чувствам се ужасно! Щастлив съм, че пристигнах тук и мога да покажа на света, че се развъртвам ", сподели след срещата Юсейн Болт, представен от Българска телеграфна агенция.