Страхотно зрелище сътвориха Реал Мадрид - Манчестър Сити и Арсенал

...

Зрелище в Мадрид и Лондон, всичко ще се реши на реваншите

Страхотно представление сътвориха Реал Мадрид - Манчестър Сити и Арсенал - Байерн Мюнхен в първите мачове от четвъртфиналите на Шампионската лига.
Прочетете още
В Мадрид Реал и Сити направиха 3:3 в спиращ дъха конфликт.

Още във 2-та минута Сити вкара, откакто Бернардо Силва изненада Лунин и стреля непосредствено от директен свободен удар. Вратарят на Реал очакваше центриране и не съумя да реагира добре, допускайки попадение.

В 12-та минута Камавинга насочи удар от отдалеченост, топката рикошира в Рубен Диас и влетя в мрежата на Ортега за 1:1.

Само две минути по-късно Винисиус изведе великолепно Родриго, койно напредна и прокара топката около Ортега за цялостен поврат за Реал - 2:1.

В 66-та минута Сити изравни, откакто Фил Фоудън получи топката на границата на пеналта и от там порази вратата на Реал за 2:2.

В 71-та минута Сити вкара нов страховит гол, откакто Йошко Гвардиол стреля от дъгата на пеналта и направи нов поврат в мача - 2:3.

В 81-та минута Реал изравни с несъмнено гола на мача през днешния ден. Винисиус центрира в наказателното поле към Федерико Валверде, който от воле разстреля Ортега за 3:3.

В Лондон също беше забавно, откакто Арсенал и Байерн Мюнхен направиха 2:2.

В 12-та минута Бен Уайт пусна пас в пеналта към Букайо Сака, който с прекрасен техничен удар откри резултата за Арсенал.

В 18-та минута след многоходова офанзива Горецка пусна към Серж Гнабри и той прокара топката сред краката на Рая за 1:1.

В 32-та минута Салиба фаулира Сане в наказателното поле и Байерн получи дузпа. Бившият състезател на Тотнъм Хари Кейн застана зад топката и не сгреши, правейки цялостен поврат за баварците - 1:2.

В 77-та минута Габриел Жесус пусна към Леандро Тросар и той изравни резултата - 2:2.

Така всичко ще се реши в реваншите, които са идната седмица на 17 април.
Източник: trafficnews.bg