ST. ПОЛ, Минесота (AP) — Марк-Андре Фльори направи 16 спасявания

...

Марк-Андре Фльори записа 75-ия си шаут в кариерата, след като Минесота Уайлд победи Анахайм Дъкс с 2-0

ST. ПОЛ, Минесота (AP) — Марк-Андре Фльори направи 16 спасявания в 75-ия си шаут в кариерата, а Минесота Уайлд победи Анахайм Дъкс с 2-0 в четвъртък вечерта. лист, един след Ед Белфур и Тони Еспозито. 39-годишният вратар получи доста помощ от своите съотборници, на които бяха приписани 16 блокирани удара.

Кирил Капризов и Зак Богосян вкараха за Дивите, които усъвършенстваха резултата си до 5-0-1 в своя последните шест игри. Минесота влезе във вечерта на шест точки зад Вегас за последната уайлд кард в Западната конференция.

Лукас Достал спря 29 изстрела за патиците, които изгубиха четири следващи.

Минесота скочи напред, когато Богосян нанесе пестник през трафика 14:44 в първия интервал. Защитникът направи един пас от страничната стена от лявата точка и победи екранирания Достал за третия си гол за сезона.

Две минути след началото на втората, Фльори спря пробив на Брет Лийсън, а Уайлд отвърнаха със личния си удар от другата страна. Капризов вкара 34-ия си гол за с...