Спортинг Брага триумфира с 1:0 над Рейнджърс в първия им

...

Рейнджър не уцели нито веднъж вратата на Брага в първия им 1/4-финал

Спортинг Брага победи с 1:0 над Рейнджърс в първия им 1/4-финален мач от Лига Европа, реализирайки едно от дребното положителни положения за гол в цялата среща.

Абел Руис стана създател на единственото попадение в края на първата част, като преди този момент ВАР се намеси, с цел да анулира гола на Андре Хорта в средата на полувремето.

First round ✅

Levamos para Glasgow uma importante vantagem.
— SC Braga (@SCBragaOficial)

Спокойно можем да заявим, че това бе най-лишеният от атракция мач в елиминациите до тук, като за това способстваха доста от състава на гостите, тъй като не уцелиха нито един път очертанията на вратата зад Матеуш.

Надяваме се единствено, че след седмица ще забележим по-различен метод, въпреки исторически видяно португалските клубове да затварят ловко сходни конфликти със сериозна тактическа дисциплинираност и хитрини.

FULL-TIME: Braga 1-0 Rangers |