Снимка: Chernomorepfc.bgЮношите младша възраст на Черно море не успяха да

...

Младшата на Черно море отпадна от турнира за Купата на БФС

Снимка: Chernomorepfc.bg

Юношите младша възраст на Черно море не съумяха да се класират за 1/4-финалите на шампионата за Купата на БФС.

“Моряците ”, водени от Станислав Стоянов, отстъпиха на Ботев (Пловдив) с общ резултат 1:5 и отпаднаха от турнирната конкуренция. В първия мач в Пловдив варненци паднаха с 0:2, а в реванша изгубиха с 1:3.

Гостите откриха резултата на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост в 15-ата минута, а Пламен Аршев съумя да изравни преди почивката, откакто засече с глава центриране от корнер. След почивката Ботев вкара нови два гола, с което оформи и крайния резултат.

Съобщете ни, в случай че видите неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.