Снимка: Chernomorepfc.bgОтборът на Черно море допусна обрат при гостуването си

...

Черно море допусна обрат в Стара Загора

Снимка: Chernomorepfc.bg

Отборът на Черно море позволи поврат при гостуването си на Берое в Стара Загора в мач от 3-ия кръг на Елитната група до 17 години. “Моряците ” поведоха в резултата с 2:0 през първото полувреме, а през втората част две бързи дузпи, втората от която противоречива и гол в 85-ата минута, оставиха варненци бе точки от тази среща, оповестява формалният уебсайт на клуба.

Двата гола за Черно море осъществя Радослав Петров. В 32-рата минута той се разписа с глава след центриране от фланга, а в 45-ата офанзивният футболист разстреля стража на Берое с крайник след подаване по земя.

В сряда “моряците ” на Тодор Каменов одобряват Септември София в отсрочен мач от втория кръг. Срещата е от 12 часа на стадион “Корабостроител ” под Аспаруховия мост.

Съставът на Черно море: Денислав Стойчев, Константин Веселинов, Виктор Спасов, Георги Венциславов, Валентин Калъчев, Пламен Аршев, Дейвид Луканов, Толга Мюрвет, Радослав Петров, Кристиян Евдокиев, Петър Маринов (Георги Марков, Димитър Павлу, Артур Аветисян, Николай Костадинов, Александър Киров)

Проверка на обстоятелствата: Съобщете ни, в случай че видите фактологични неточности и нередности в публикацията или мненията. Пишете непосредствено на [email protected] . Ще обърнем внимание!

За реклама в "Петел " на цена от 50 лв. на ПР обява пишете на и вижте още в -.