След известно отсъствие, Левски се върна по отличен начин в

...

Удар на Левски! ПАОК поставен на колене на Герена

След известно неявяване, Левски се върна по отличен метод в евротурнирите! Сините реализираха доста значима и влиятелна победа над гръцкия ПАОК с 2:0 в първи мач от квалификацията за Лигата на конференциите.

Така отборът на Станимир Стоилов зарадва още веднъж почитателите, които бяха изпълнили съвсем до край стадион " Георги Аспарухов ".

Какво начало на срещата! Още във втората минута бразилецът Уелтън се възползва от неточност в отбраната на гърците и трансферира излезлия прекомерно напред Доминик Котарски.

Нов удар на сините в 18-та минута! Мълниеносна контраофанзива приключи с остро подаване на Георги Миланов отляво. Влизащият на скорост Бари засече подаването и прати топката неспасямо във вратата на Доминик Котарски.

Гостите имаха две благоприятни условия пред Михайлов преди почивката, само че за благополучие на Левски не се стигна до попадение.

През втората част ПАОК откри превес, само че Левски се бранеше мъдро и проведено. Гърците по този начин и не можаха да стигнат до попадение, което обрисува доста трагичен реванш след седмица в Солун.

Въпреки, че бе считан за новобранец преди първия мач, Левски към този момент е със съществени шансове да продължи напред.
Източник: standartnews.com