СИНСИНАТИ (AP) — Райън Калкбренер отбеляза 28 точки, за да

...

Райън Калкбренер вкара 28 точки, Крейтън №19 се поднесе с победа със 78-71 на Ксавиер

СИНСИНАТИ (AP) — Райън Калкбренер означи 28 точки, с цел да поведе Крейтън №19 пред Ксавиер със 78-71 в събота.

Бейлър Шайерман вкара 16 точки за Bluejays (17-7, 8-5 Big East), които заобиколиха първата си серия от три загуби в Big East от 2019 година насам.

Това беше пропуснато опция за мускетарите (13-11, 7-6), които бяха спечелили три следващи мача, с цел да съживят очакванията си за шампионата на NCAA.

Дезмънд Клод вкара 22 точки, а Дейвион Макнайт имаше 21 точки за Ксавие.

Крейтън пропусна първите си осем опита за 3 точки, само че приключи първото полувреме със серия 12-2 и водеше с девет точки на полувремето. Калкбренер вкара 14 точки на полувремето. Крейтън приключи играта 7 от 28 на 3.

Мускетарите останаха без гол за последните три минути на първото полувреме. Тази суша продължи, до момента в който Куинси Оливари не означи тройка при 18:11 във втория.

Откакто тимовете се причислиха към Големия изток през 2013 година, 18 от техните 26...