Силното представяне на Касъмпаша от началото на сезона продължава. С

...

Страхил Попов и Касъмпаша вече са втори в Турция

Силното показване на Касъмпаша от началото на сезона продължава. С българския национал Страхил Попов в състава си, отборът на Мустафа Денизли разгроми с 3:0 гостуващия Малатяспор и излезе на второ място в класирането, единствено на две точки зад водача Истанбул Башакшехир.

И през днешния ден огромният воин за Касъмпаша беше Мбайе Диане. Сенегалският нападател вкара два от головете и към този момент има на сметката си 14 попадения, с които е безапелационен лидер в листата на стрелците. Жосуе Са също се разписа за домакините, а Трезеге пропусна дузпа.

Kaptan #Maestro pic.twitter.com/hWZ1JysMp0
— Trabzonspor Kulübü (@Trabzonspor) 25 ноември 2018 година В дербито на 13-ия кръг Трабзонспор повали с 2:1 Фенербахче и задълбочи рецесията при “фенерите”. Филип Новак и Хосе Соса бяха точни за домакините, а за гранда от Истанбул почетния гол осъществя Майкъл Фрей.

Фенербахче се намира на срамното 15-о място и е единствено на точка над зоната на изпадащите.

КАСЪМПАША - МАЛАТЯСПОР 3:0
1:0 М. Диане (6)
2:0 Ж. Са (57)
3:0 М. Диане (84)

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА Сюпер лиг 13 кръг, неделя 25 ноември  Касъмпаша 3:0краен резулат  Малатяспор