Шестият гол на Антъни Гордън за сезона донесе на Нюкасъл

...

Антъни Гордън е в целта като Нюкасъл побеждава при победата във Висшата лига над Ман Юнайтед

Шестият гол на Антъни Гордън за сезона донесе на Нюкасъл шеста поредна победа във Висшата лига на Сейнт Джеймс Парк, до момента в който Манчестър Юнайтед стана последната им жертва.

Свраките, които се завърнаха от Пари Сен Жермен в средата на седмицата, горчиво разочаровани от равенството 1-1 в Шампионската лига, преобладаваха през всичките минути като се изключи последните няколко минути и може би трябваше да обезпечат точките по по-категоричен метод, откакто Кийрън Трипиър видя свободен удар от първото полувреме, върнат от напречната греда.

Въпреки това, 55-ата минута на Гордън – четвъртият следващ мач от домашната лига, в който той означи – се оказа задоволителна, с цел да реализира победа с 1-0 и изпрати тима на Еди Хау над Червените дяволи в таблицата, макар че насладата му беше смекчена от евентуално сериозна травма на вратаря Ник Поуп. за тъждество 3-3 в сряда вечерта, не сътвори доста забележителност – те видяха късен гол, анулиран, откакто ударът на Антони отсече Хари Магу...