Шефилд Юнайтед стигна до точка при гостуването на Борнемут в

...

Шефилд Юнайтед с драматична точка при завръщането си

Шефилд Юнайтед стигна до точка при гостуването на Борнемут в първия си мач в британския хайлайф от 2007 година насам. Били Шарп се разписа за крайното 1:1 две минути преди края на постоянното време. Нападателят, който се появи в игра шест минути по-рано, прати топката в мрежата от близко, откакто рикошет му обезпечи положителната обстановка.

Борнемут поведе в 62-ата минута, когато Крис Мефъм откри резултата. Привлеченият от Брентфорд през януари футболист се разписа с мощен удар, като преди този момент вратарят на гостите Дийн Хендерсън бе отразил изстрел на Калъм Уилсън. За Мефъм това бе първо попадение във Висшата лига.

БОРНЕМУТ - ШЕФИЛД ЮНАЙТЕД 1:1
1:0 - Мефъм (62)
1:1 - Шарп (88)

СТАТИСТИКА
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
КЛАСИРАНЕ
Премиър лийг 1 кръг, събота 10 август  Борнемут 1:1краен резулат  Шефилд Юнайтед