Северна Ирландия отстъпи при домакинството си на Германия в европейската

...

Германия показа класа, прости две грешки на съдията и сложи край на серията на Северна Ирландия

Северна Ирландия отстъпи при семейството си на Германия в европейската подготовка сред двата отбора от Група " С ".

Битката на стадион " Уиндзор Парк " завърши при резултат 0:2.

Автор на първото попадение в мача стана Марсел Халстенберг, който стартира по левия фланг на немската защита и остана на терена през всички 90 минути от дуела.

Крайното 0:2 бе завършено от Гнабри в добавеното време на конфликта.

Поражението на Германия с 2:4 от Холандия сложи момчетата на Йоахим Льов в комплицирана обстановка, тъй като нова загуба можеше да разклати съществено възможностите им за класиране на Евро 2020.

Това не бе позволено от Бундестима, който съумя да стигне до успеха в срещата.
 Льов: Съперникът беше по-добър през всичките 90 минути

" Играхме под нашите същински благоприятни условия "

Домакините не бяха за подценяване, тъй като въпреки да не блестят с особени механически умения, съумяват да компенсират с извънреден екипен дух, който им донесе и цялостния актив от 12 точки до преди първия сигнал довечера.

През първото полувреме на мача те имаха няколко любопитни обстановки пред вратата на противника, само че по този начин и не съумяха да се възползват оптимално от тях.

В 22-ата минута Брант шутира, топката се отби в ръката на Джони Еванс, само че сигнал за дузпа не последва. Пет минути по-късно се стигна до идентична обстановка, при която Вернер стреля и кълбото се спря в дясната ръка на Карткар. Отново углавен удар нямаше.
 Снимка 441993
Източник:

Резултатът бе открит след красиво осъществяване на Халстенберг, получил пас като по конец от Клостерман.
 Снимка 441992
Източник:

След малко повече от час игра и домакините претендираха за осъществено от Кроос нарушаване в наказателното поле, само че реферът не даде сигнал за такова.

Крайното 0:2 бе завършено от Гнабри, разписал се във втората минута на добавеното време, след подаване на Хаверц.
 Снимка 441991
Източник:

Пропуски на Вернер и Ройс лишиха Маншафта от по-убедителна победа довечера, само че все пак германците сигурно са удовлетворени от извоюваните три точки.

Двата тима са излизали общо 18 пъти един против различен и Бундестимът има голямо преимущество от 12:2 победи, печелейки последните осем конфликта. Последният триумф на островитяните против този противник е от 1983 година.
 Холандия победи Германия с 4:2