Сервет направи 3:3 при гостуването си на Винтертур от 19-ия

...

Съперникът на Лудогорец в ЛК поднови сезона си със зрелищно равенство

Сервет направи 3:3 при гостуването си на Винтертур от 19-ия кръг, с който се възобнови сезонът в швейцарската Суперлига. Тимът от Женева е противник на Лудогорец в плейофите на Лигата на конференциите.

Сервет поведе с 2:0 до почивката след попадения на Жереми Гиймено (8`) и Дерек Кутеса (30`). Домакините върнаха един гол в средата на второто полувреме, само че Бендегуз Бола (72`) приближи Сервет до трите точки. В последните 10 минути обаче съставът на Рене Вайлер позволи срив и разреши на домакините да стигнат до равенството.

Това беше четвърто следващо тъждество за Сервет в шампионата. " Виненочервените " са четвърти в класирането с 32 точки, колкото има и третият ФК Цюрих. Начело е Йънг Бойс с 41 точки, следван от Санкт Гален с 36.