Септември (София) загуби с 2:3 от Зоря (Луганск) в контролна

...

Септември допусна обрат от 2:0 срещу Зоря

Септември (София) загуби с 2:3 от Зоря (Луганск) в контролна среща, играна в Турция. Столичани поведоха с два гола, само че не съумяха да задържат задатъка си.

В 14-ата минута Атанас Кабов получи подаване по дясното крило, стреля в близкия ъгъл, само че бе спрян от вратаря, топката се върна към Димитър Костадинов и той на празна врата осъществя.
 Зимна подготовка на тимовете от efbet Лига (обновена) Зимна подготовка на тимовете от efbet Лига (обновена)
В средата на първото полувреме столичани удвоиха след бърза контраофанзива. Мартин Петков получи топката на отлична позиция, пусна към Симеон Александров, а той безпроблемно осъществя в опразнената врата.

Зоря върна едно попадение в 38-мата минута, когато Игор Кирюханцев засече центриране отдясно и с глава трансферира вратаря на Септември.

Малко преди да измине час игра украинците изравниха, откакто се разписа Денис Нагойний.

В 78-мата минута Зоря стигна до обрата посредством Серхий Булеца, който осъществя с мощен шут за 3:2.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.