Септември София спечели с 2:1 домакинството си на Черно море

...

"Септември" задълбочи кризата в "Черно море"

" Септември " София завоюва с 2:1 семейството си на " Черно море " в мач от 20-ия кръг на Първа лига и прекъсна серията си от четири следващи срещи без триумф в елита. За " моряците " пък това е трета загуба в последните четири мача.

Така " Септември " събра актив от 23 точки и е на 9-о място в класирането, до момента в който " Черно море " е 7-и с 25.

Първата по-интересна голова обстановка пристигна в 28-ата минута, когато Орлин Старокин засече технично центриране на Огнянов, само че Янко Георгиев улови топката.

Домакините откриха резултата в 35-ата минута. Мартин Тошев бе изведен самичък против Емил Михайлов и означи за 1:0.

Гостите изравниха в 52-ата минута. Георги Илиев се възползва от неприятно изчистена топка от Генчев и осъществя с компактен удар за 1:1.

Победното попадение за столичани падна в 67-ата минута, когато Тошев засече с глава центриране на юношеския национал Иван Тилев.
Източник: btvnovinite.bg