Септември (Симитли) победи трудно с 2:1 Велбъжд (Кюстендил) в среща

...

Септември надви Велбъжд

Септември (Симитли) победи мъчно с 2:1 Велбъжд (Кюстендил) в среща от 24-ия кръг на Югозападната Трета лига. Победата на домакините донесе Влади Каптиев в последната минута. За него това бе и втори гол в мача. През първото полувреме двата тима не си вкараха голове и всичко по-интересно в мача стана след почивката. Но за отбелязване е, че единствено след 20 минути игра гостите от Кюстендил останаха с човек по-малко. Директен червен картон получи Бубакар Хайдара. А поради митингите съдията Стоян Арсов изгони и наставника на Велбъжд Иван Маринов и помощника му Радостин Джогански.

Най-напред Каптиев откри за Септември, а малко по-късно гостите изравниха след неточност на вратаря Узунов посредством Барлей Жозеф. Секунди преди края Каптиев вкара за Септември, незабавно по-късно реферът подвигна още два червени картона - на Лъчезар Дафков от домакините и Драгослав Драганов от Велбъжд.
Югозападна Трета лига 24 кръг, събота 30 март  Септември (Симитли) 2:1краен резулат  Велбъжд (Кюстендил)