Сенегал записа изненадваща победа срещу Бразилия с 4:2. Мачът се

...

Сенегал изненада неприятно Бразилия в контрола

Сенегал записа изненадваща победа против Бразилия с 4:2. Мачът се изигра на стадион “Жозе Алваладе ” в Лисабон, Португалия.

Очаквано Селесао стартира по-добре срещата и поведе след единствено 11 минути игра, когато Лукас Пакета се разписа. Много скоро по-късно обаче пристигна и изравняването в 22-ата минута, когато Хабиб Диало вкара за 1:1.

В началото на второто полувреме двата тима сервираха същинска голова фиеста за почитателите. Първо, в 52-ата минута Маркиньос си вкара автогол, а в 55-ата Садио Мане се разписа, с което тимът на Сенегал дръпна със сериозна преднина от 3:1. Скоро по-късно Маркиньос се реваншира за грешката си и понижи изоставането на Бразилия.

Това обаче не се оказа задоволително южноамериканците да стигнат най-малко до тъждество и даже позволиха нов гол в 97-ата минута, когато Садио Мане осъществя дузпа.