Седмица, след като вкара първия си гол за Асколи, бившият

...

Миналата седмица Атанас Илиев вкара гол за Асколи, а сега...

Седмица, откакто вкара първия си гол за Асколи, някогашният таран на Ботев Атанас Илиев записа в актива си и първа асистенция ча " черно-белите ". Нападателят се появи в игра в 56-ата минута и асистира за единственото попадение за своя отбор при загубата с 1:2 като посетител на Фрозиноне в дуел от 9-тия кръг на Серия Б.

В 32-ата минута домакините поведоха в резултата, когато Федерико Гати засече с глава центриране от фал на Матео Ричи. В 48-ата точно халфът удвои преднината на отбора, макар че противниковите играчи стачкуваха за фал в офанзива.

В 65-ата Илиев финтира Франческо Дзампано и откри с превъзходен пас Суфиан Бидауи, който от комфортна позиция вкара почетния гол за " кълвачите ". Това е техният четвърти следващ дуел без победа.
Източник: marica.bg