със 109-102ВАШИНГТОН (AP) — Кайл Кузма отбеляза 31 точки и

...

Кузма вкара 31, Уизардс прекъснаха 5 мача с победа над Кингс

със 109-102

ВАШИНГТОН (AP) — Кайл Кузма означи 31 точки и Вашингтон Уизърдс прекъсна серия от пет загуби с победа със 109-102 над Сакраменто Кингс в четвъртък вечер.

Кузма, който също имаше шест битки, бе пропуснал предходните два мача на тима заради болки в рамото. Дени Авдия добави 17 точки, а Кори Кисперт вкара 15, изпращайки Сакраменто до първата им загуба в последните пет срещи във Вашингтон.

Джордан Пуул вкара 14 за Уизърдс.

Де'Аарон Фокс имаше 25 точки, а Малик Монк вкара 20, с цел да поведе Кралете, които паднаха до 16-8 в поредните мачове. Домантас Сабонис имаше 14 точки и 13 битки за своя 52-ри следващ дабъл-дабъл, само че Кралете се бориха от диапазон от 3 точки, като означиха 11 от 39 отвън дъгата

Отне известно време на Кралете да реализират вървят, само че те направиха серия от 18-0 в последните пет минути на втората четвърт, с цел да изтрият преднината на Wizards от 54-36.

Фокс пропусна 12 от първите си 16 опита през първото полувреме, само че въпре...