САН ХОСЕ, Калифорния (AP) — Кийфър Шерууд отбеляза два гола,

...

Кийфър Шерууд вкара два гола при победата на Хищниците с 4-2 над Шаркс

САН ХОСЕ, Калифорния (AP) — Кийфър Шерууд означи два гола, Филип Форсберг добави своя 27-ми гол за сезона и Нешвил Хищници победиха Сан Хосе Шаркс 4-2 в събота вечер за четвъртата им поредна победа.

Юсе Сарос направи 23 спасявания, а Густав Никвист означи на празна врата. След загуба с 9-2 вкъщи от Далас на 15 февруари, Хищниците завоюваха първите четири мача от пет мача, до момента в който се борят за влизане в плейофите.

Филип Задина и Микаел Гранлунд означиха за Сан Хосе и Каапо Каконен спря 31 изстрела.

Шерууд имаше своя втори мач в кариерата с два гола. Той има пет гола в 14 мача в кариерата си против Шаркс, най-вече на шестгодишния деец против всеки тим. Второто му попадение даде на Нешвил преднина от два гола през третия интервал, откакто Гранлунд понижи до един половин минута след края на интервала.

Шерууд се възползва от мощен удар на Сан Хосе, който го заобиколи и подхранваше удара на Нешвил. Той заобиколи Хенри Трун от Sharks и по-късно стреля покр...