САН АНТОНИО (AP) — Сара Андрюс имаше 18 точки, а

...

№ 10 Бейлър връчи на № 24 Маями първата си загуба със 75-57 победа в Сериите на Залата на славата

САН АНТОНИО (AP) — Сара Андрюс имаше 18 точки, а № 10 Бейлър връчи № 24 на Маями първа загуба, като стигна до победа със 75-57 в сериите на Залата на славата в събота.

Бейлър форсира 15 проиграни топки и поведе за всички като се изключи 1 минута, 34 секунди.

Джейда Уокър добави 14 точки, Бела Фонтлерой имаше 13 точки, а Яя Фелдер имаше 12 точки за мечките (9-0).

Shayeann Day-Wilson имаше 12 точки, с цел да поведе Маями (8-1). Али Стедман и Кайла Олдакър прибавиха по 11 точки.

Бейлър бързо пое контрола над борба сред непобедени тимове.

Бейлър поведе с 13 точки, като Уокър вкара девет точки в първата четвърт, като в същото време направи и четирите опита за гол от игра и едно наказателно мятане.

Бейлър беше 5 за 10 при 3 точки в първата половина, в това число 23-футов удар на Андрюс с 40 секунди преди края на втората четвърт, което докара до 47-32 на Мечките.