С напълно здрав състав, току-що след почивката на All Star

...

Офанзивните проблеми продължават за Уинипег Джетс при загубата с 3-0 в Питсбърг

С изцяло здрав състав, преди малко след почивката на All Star и с Шон Монахан, който дебютира в тима си, офанзивните битки продължиха за Уинипег Джетс в Питсбърг Вторник вечер.

След като означиха единствено 11 гола в последните си седем мача преди почивката, Джетс не съумяха да намерят вратата при загуба с 3-0 от Пингвините, удължавайки своята серия от загуби до цялостен сезон -високи четири мача.

Тъй като и двата тима излязоха от дълго спиране, мачът стартира постепенно, само че Питсбърг излезе първи на дъската с помощта на обрата на Джетс.

От зад мрежата на Уинипег Джош Мориси се опита да удари Адам Лоури в процепа с пай пас, само че капитанът на Джетс не можа да се оправи с шайбата. Крис Летанг влезе от точката, с цел да прибере разхлабената шайба, влезе в слота и победи Конър Хелбуйк със мощен удар от бекхенд при 7:16.