Лудогорец стана шампион с 3:1 срещу ЦСКА. Разградският Лудогорец стана

...

Лудогорец стана шампион на България с 3:1 срещу ЦСКА

Лудогорец стана първенец с 3:1 против ЦСКА. Разградският Лудогорец стана първенец на България за 13-ти следващ път след победа с 3:1 против ЦСКА на “Хювефарма Арена ” в Разград. Още във 2-ата минута с попадение на Квадво Дуа “Орлите ” откриха резултата, само че в края на първата част Фернандо Каранга изравни.

Антон Недялков от разградския отбор направи страховит удар с по-слабия си десен крайник, а Дуа оформи крайния резултат с втория си гол в мача. Той беше прецизен от дузпа, след която се стигна до грозни подиуми поради метода, по който швейцарският нападател отпразнува насладата си.

Директни червени картони получиха Бърнард Текпетей и Фернандо Каранга.

Лудогорец стана първенец на България с 3:1 против ЦСКА

11.05.24 22:30  Евровизия

Грозен скандал на Евровизия: Йост Клайн е дисквалифициран часове преди финала!

11.05.24 22:00

Какво да вършим при мощна геомагнитна стихия? (РЪКОВОДСТВО)

11.05.24 21:29

Новото обикновено: Ето кои храни съдържат буболечки и инсекти!

11.05.24 21:08  Снимка: БГНЕС

Първан Симеонов: „ България си отива пред очите ни, затъваме, хора! “

11.05.24 20:44

Така Лудогорец събра 79 точки и е неосъществим на върха три кръга преди края на шампионата. ЦСКА е втори в класирането с 66 точки, а Черно море, който ще гостува на Левски в понеделник е с 65 точки.

За “Орлите ” следва финала за Купата на България против Ботев Пловдив на 15-ти май, до момента в който ЦСКА ще одобряват тима на Крумовград.

Източник: Sportlive.bg Още вести четете в: Спорт За още настоящи вести: Последвайте ни в Гугъл News
Източник: safenews.bg