Рони О'Съливан започна по отличен начин похода си към осма

...

Ракетата отвя Фу на старта на Мастърс

Рони О'Съливан стартира по отличен метод похода си към осма купа от Мастърс, откакто разруши Марко Фу с 6-0 в мач от първия кръг на влиятелната конкуренция. Ракетата показва страхотна форма, с цел да стигне до бърз триумф в "Александра Палас".

О'Съливан откри мача с брейк от 120, след което осъществя точкови серии от 121, 74 и 112 в идващите три фрейма, с цел да дръпне с 4-0 на почивката. 7-кратният първенец не понижи оборотите след почивката и небрежно взе още два фрейма, с цел да затвори мача с 6-0. По този метод Ракетата се класира за 1/4-финалите на шампионата, където ще срещне Марк Алън, който победи Лука Бресел с 6-3.

О'Съливан е главен любимец за купата, откакто международният номер 1 Марк Селби загуби от Марк Уилямс с 5-6 в различен мач от първи кръг. От конкуренцията отпадна и Дин, който бе надвит от Райън Дей с 6-4. За четвъртфиналите се класира Асото в колодата Джъд Тръмп след триумф над Уенбо Лян с 6-4. /БГНЕС
Източник: bgnes.com