Рейнджърс пречупи госта си Порто в среща от груповата фаза

...

Рейнджърс се изравни на върха в групата с Йънг Бойс след чиста победа срещу Порто

Рейнджърс пречупи госта си Порто в среща от груповата фаза на шампионата Лига Европа.

Шотландският гранд завоюва на личен терен с 2:0, след попадения на Морелос и Дейвис. И двамата бяха точни през второто полувреме на борбата.
 Снимка 451760
Източник:

Така Порто остава под номер 3 във краткотрайното класиране на групата, а на сметката си отборът има 3 извоювани точки. Рейнджърс и Йънг Бойс са с по 7 пункта и спорят за лидерската позиция в таблицата.

Първата част на срещата в Шотландия не бе изключително напрегната, като домакините разполагаха с териториален превес, само че не успяваха да материализират превъзходството си.
 Снимка 451762
Източник:

Резултатът беше открит в 69-ата минута на мача. Тогава Алфредо Морелос даде справедливо преимущество на отбора си.

Само четири минути по-късно Дейвис също бе прецизен, като голът успокои състава му и напълно отхвърли гостите от по-нататъшна опозиция.
 Снимка 451758
Източник:

За Порто следва нелеката задача да гостува още веднъж, този път на Йънг Бойс. Рейнджърс също ще играе надалеч от вкъщи, като ще се регистрира с аудиенция на Фейенорд.