Реал (Мадрид) зарадва най-сетне феновете си с убедителна победа, след

...

Реал се развихри със 7 гола срещу аутсайдер

Реал (Мадрид) зарадва най-накрая почитателите си с безапелационна победа, откакто разруши вкъщи новобранеца Депортиво (Ла Коруня) с 7:1 в среща от 21-ия кръг на испанската Примера дивисион.

Гостите от Галисия изненадващо поведоха посредством Адриан (23), разписал се след асистенция на Лукас Перес. Начо (32) изравни, а още преди почивката Гарет Бейл (42) направи цялостния поврат след втора асистенция на Марсело.

След почивката „ белият балет ” продължи да забавлява публиката на своя „ Сантяго Бернабеу ”. Гарет Бейл (58) вкара втория си гол в мача след подаване на Тони Кроос, а по-късно Лука Модрич (68) направи резултата 4:1 след пас на Кристиано Роналдо (78, 84), който пък отвърна на критиците си с две попадения, пристигнали след подавания на Каземиро и Лукас Васкес. За първия дял от шампионата португалецът имаше единствено 4 гола в елита, а в този момент единствено в една среща вкара 2 попадения.

Вкаралият първия гол за „ кралския ” клуб в мача Начо (88) осъществя и последния след пас на различен защитник Рафаел Варан, оформяйки по този метод и крайния резултат.

Така Реал (Мадрид) записа десета победа за сезона и заема четвърта позиция с 35 точки. Депортиво (Ла Коруня) е в рисковата зона на 18-о място с 16 точки.