Реал Мадрид направи нова грешна стъпка под ръководството на Зинедин

...

Нова издънка за "Реал" и Зидан

" Реал " Мадрид направи нова неверна стъпка под управлението на Зинедин Зидан през сезона и не съумя да победи " Леванте " в среща от 22-ия кръг на испанското състезание.

Двата отбора приключиха 2:2, а домакините от " Леванте " стигнаха до равенството в 89-ата минута, малко откакто френският експерт реши да извади звездата си Кристиано Роналдо.

" Реал " започва мача чудесно и още в 11-ата минута поведе. Попадението беше дело на капитана си Серхио Рамос. Централният бранител засече топката след центриране на Тони Кроос.

Домакините обаче не се предадоха и малко преди края на първото полувреме изравниха. Автор на попадението стана Еманюел Боатенг.

Възпитаниците на Зидан придвижиха играта през второто полувреме съвсем напълно пред вратата на " Леванте ". Влезлият в 66-ата минута Иско, прати топката във вратата след асистенция на Бензема.

В 82-ата минута Кристиано Роналдо беше сменен от Марко Асенсио, а 7 по-късно резултатът беше подравнен. Пацини получи брилянтен пас от Жасон и самичък против вратаря стреля към далечния ъгъл, Навас чукна топката, само че все пак тя продължи пътя си към мрежата.

След равенството " Реал " е на 18 точки от водача в Испания " Барселона ".
Източник: btvnovinite.bg