Радослав Димитров изигра добър мач за , а отборът му

...

Втора поредна победа за Ради Димитров и Сепси

Радослав Димитров изигра добър мач за, а тимът му се наложи с 1:0 над гостуващия в среща от 6-ия кръг на румънското състезание. Попадението означи Ищван Фулоп от дузпа през второто полувреме.

Димитров беше титуляр и се показа на положително равнище. Неговият отбор доминираше против новака в елита, който насочи единствено един прецизен изстрел към вратата, защитавана от Роланд Никзуи. Домакините сътвориха много положения, само че ги пропуснаха с лекост.
Все отново, в 57-ата минута Сепси получи дузпа за игра с ръка на неприятелски футболист в наказателното поле. Зад топката застана Фулоп, който стреля безмилостно под сглобката - 1:0.

Сепси има единствено една загуба през сезона и заема 5-о място в класирането преди останалите мачове от кръга. Начело с цялостен актив от 18 точки е.

Лига 1 6 кръг, събота 3 октомври  Сепси 1:0краен резулат  Аргес Питести