Продължителна атака на Черно море в 19-ата минута бе завършена

...

НА ЖИВО: Ботев Пловдив 3:2 Черно море, страхотен мач в Коматево

Продължителна офанзива на Черно море в 19-ата минута бе приключена ефектно от Закария Беншаа за 1:1. Той бе открит непокрит към точката на дузпата от Виктор Попов и с обмислен техничен удар не остави шансове на Аргилашки.

Втората част стартира с състояние пред вратата на Ботев Пловдив, само че Мади Кета с глава не съумя да насочи прецизен удар. Черно море продължи да търси изравнителния гол, само че мъчно създаваше рискове пред Аргилашки. В 60-ата минута реферът Станислав Тодоров изиска помощ от медицинския щаб на домакините поради болки в региона на ахилеса. След малко спиране той възобнови играта, въпреки и накуцвайки.

БОТЕВ ПЛОВДИВ: 1. Георги Аргилашки, 2. Роеи Херман, 4. Виктор Генев - К, 6. Дилан Мартенс, 7 Мохамед Брахими, 10. Емануел Току, 11. Антоан Бароан, 18. Самюел Супрайен, 22. Реда Рабей, 28. Елвис Ману, 44. Роберто Пунчец
Резерви: 84. Християн Славков, 9. Мартин Секулич, 15. Джеймс Ето'о, 17. Николай Минков, 21. Точукву Ннади, 23. Димитър Тонев, 24. Джаспър Ван Хертъм
Треньор Желко Копич

ЧЕРНО МОРЕ: 25. Иван Дюлгеров, 4. Росен Стефанов, 15. Петар Босанчич, 6. Виктор Попов, 7. Матеус Клементе, 32. Мартин Дичев, 71. Васил Панайотов - К, 88. Атаир Мимито, 20. Мади Кета, 31. Закария Беншаа, 9. Евгений Сердюк
Резерви: 22. Георги Георгиев, 39. Николай Златев, 11. Алекс Фернандес, 23. Лъчезар Йорданов, 19. Матиас Курьор, 77. Стефан Велев, 10. Велислав Василев