...

Меси показа какво е научил от Неймар

Престоят на Неймар в Барселона не е бил безрезултатен. Бразилският маестро си потегли с рекорден трансфер в посока Пари Сен Жермен, само че е оставил надълбоко своя отпечатък по време на късия си престой.
 Фигуристка се подиграва на Неймар
Това си пролича в снощния дуел сред Барселона и Ливърпул от полуфиналите на Шампионската лига, извоюван от каталунците с 3:0. През първото полувреме пробив на звездата на домакините Лионел Меси беше спрян от Джеймс Милнър.

Ажентинецът падна и се претърколи на терена в най-хубавите обичаи на Неймар и за край подсказа на съдията да даде жълт картон на британския футболист, само че подобен не последва.

Милнър игра чисто до края на мача, а Меси вкара две попадения през втората част и по този начин Барселона даде сериозна поръчка за присъединяване във финала на 1 юни.
Източник: offnews.bg