Престижната надпревара се проведе от 8 до 10 март в

...

Нов успех за Деян Дичев от СК Аякс! Завоюва златото на най-голямото РП по кикбокс в България

Престижната конкуренция се организира от 8 до 10 март в Стара Загора

Нов важен триумф записа младата вяра на Семеен кодекс Аякс Деян Дичев в най-голямото Републиканско състезание по кикбокс в жанр лоу кик, провеждано до момента в България. Талантливият състезател сподели хладнокръвен хъс и за втора поредна година стана републикански първенец при 9-10 годишните.

Престижната конкуренция се организира от 8 до 10 март в Стара Загора. В нея взеха присъединяване рекордните над 430 от 52 клуба във всички възрастови групи. За пръв път в България шампионата се игра на три кръга. Семеен кодекс Аякс бе представян от четирима състезатели, които завоюваха два златни и един сребърен орден, класирайки се 17-и в генералното класиране

При 9-10 годишни, в категория до 36 кг Теодор Няголов показва класа и също записа името си измежду първенците. В категория до 63,5 кг при юноши младша възраст Даниел Гроздев завоюва сребърния орден след 4 изиграни мача.

Треньорът Йордан Дичев поздрави участниците за достойното показване и изрази удовлетворение от постигнатите резултати.
Източник: flagman.bg