Полузащитникът на Борусия (Мьонхенгладбах)Кристоф Крамер e получил сътресение на мозъка

...

Световен шампион от Борусия със сътресение

Полузащитникът на Борусия (Мьонхенгладбах)Кристоф Крамер e получил разтърсване на мозъка в дуела против Аугсбург нощес, изгубен с 0:1.

Футболистът бе ударен с топката в лицето в края на първото полувреме и остана паднал на терена за няколко минути, а на почивката бе сменен. Крамер е бил в безсъзнание за няколко минути и е имал главоболие, стана ясно от думите на старши треньора Даниел Фарке.

Все още не е ясно дали 31-годишният полузащитник ще бъде разполагаем за мача на Борусия (Мьонхенгладбах) против Хофенхайм в събота.
 Аугсбург се измъкна от рисковата зона Аугсбург се измъкна от рисковата зона
Кристоф Крамер не за първи път получава разтърсване на мозъка. През 2014 година по време на финала на Световното състезание сред Германия и Аржентина, Крамер трябваше да напусне игра след конфликт с Езекиел Гарай.

Съдията на мача тогава Никола Рицоли призна, че откакто е потърпевш, футболистът го попитал дали този мач е финалът. Впоследствие Крамер бе сменен, а в последна сметка Германия победи със международната купа.

Бъди част от " Домът на почитателите ”, играй и печели със Sportal.bg.