Полша не успя да победи Молдова в домакинството си от

...

Молдова заплете възела в група Е след 1:1 във Варшава

Полша не съумя да победи Молдова в семейството си от 7-ия кръг на европейските квалификации в група " Е ". Срещата във Варшава приключи при резултат 1:1, който не бе по никакъв начин добър за домакините, които към този момент са съществено застрашени да пропуснат финалите в Германия следващата година.

Гостите даже първи откриха резултата в мача. Това се случи в 26-ата минута, когато Йон Николаеску се разписа с глава след центриране от корнер

В 53-ата минута домакините съумяха да изравнят. Карол Швидерски получи топката в наказателното поле с тил към вратата, обърна се и стреля за 1:1.

Поляците обаче не съумяха да стигнат до цялостен поврат и трябваше да се задоволят единствено с точка от този мач. Така те остават на 3-тото място в групата с 10 точки, като имат мач повече от водача Албания и втория Чехия.

Молдова пък е на 4-тата позиция с 9 точки, като също е с мач по-малко от " тайфа полска ". Така следва много любопитна развръзка в оставащите мачове в групата.
Източник: lupa.bg