Победа с 2:1 срещу гостуващия Атлетик(Куклен) записа дублиращата формация на

...

Дубълът на Хебър надви Атлетик в контрола, Лима бележи за се...

Победа с 2:1 против гостуващия Атлетик(Куклен) записа дублиращата групировка на ФК Хебър в следващата си контрола от зимната подготовка. Точни за пазарджиклии бяха Даниел Кадьов и Джеймс Лима, който вкара първия си гол с екипа на Хебър II. Контролата се игра при слънчево и прелестно за зимен футбол време, на помощния терен край стадион " Георги Бенковски " в Пазарджик. Съперниците в дуела си размениха по едно попадение през първата част. Хебърци поведоха с 1:0 посредством Дани Кадьов, само че Атлетик се върна в мача с изравнителен гол. През втората част Джеймс Лима наказа групова неточност в защитата на гостите за крайното 2:1.

Джеймс Лима(в зелен екип, вляво) вкара първи си гол за Хебър II

" Добра за нас контрола. Освен двата гола изпуснахме и много други положения, само че като цяло съм удовлетворен от игровия темп на тима за този стадий от подготовката. Продължаваме да работим ", съобщи след мача наставникът на Хебър II Спас Гигов. В сряда неговите момчета посрещат Асеновец(Асеновград) в предпоследния си надзорен мач от предсезонната подготовка. Спарингът ще бъде от 15 часа на спортна база " Георги Бенковски ".
Източник: marica.bg