Пеп Гуардиола действащите шампиони във Висшата лига приемат Арсенал на

...

Пеп Гуардиола претърпя удар, тъй като ДВЕ звезди пропуснаха тренировка преди тежкия сблъсък на Ман Сити с Арсенал след мизерна травма от международното прекъсване за победителите в Требле

Пеп Гуардиола настоящите първенци във Висшата лига одобряват Арсенал на Етихад в неделя, като сега " топчиите " поддържат преднина от една точка пред Сити на върха на таблицата.

Арсенал последната победа на Етихад пристигна преди девет години, когато Санти Касорла и Оливие Жиру вкараха при рядка победа с 2-0.

Ключова двойка на Манчестър Сити пропусна подготовка в четвъртък и провокира опасения, че може да пропусне конфликта против Арсенал в неделя

Пеп Гуардиола може да остане без двама от най-надеждните си играчи преди сериозния мач

Вашият браузър не поддържа iframes.

Джон Стоунс и Кайл Уокър не участваха в последната подготовка, като Сити реши дали ще взе участие против тима на Микел Артета.

Хибридната звезда, Стоунс, накуцваше в първото полувреме на равенството 2-2 на Англия против Белгия на Уембли п...