Първото по-инетресно положение в мача се случи още във 2-ата

...

Лудогорец с трета победа през зимата

Първото по-инетресно състояние в мача се случи още във 2-ата минута, когато удар на Кайо Видал бе избавен от чешкия вратар.

" Орлите въпреки всичко стигнаха до разкриване на резултата малко по-късно. Текпетей бе открит пред наказателното поле на Сигма, мина около няколко футболисти на съперника и с премерен удар изпрати топката в мрежата -  1:0.

В 18-ата минута Сигма възвърне равенството. След центриране от ъглов удар топката стигна до далечната греда, където Лукас Юлиш такава футболист на чешкия отбор с удар с глава от близко изравни резултата.

Малко преди края на първата част Текпетей проби отдясно и откри Дуа, който с техничен удар още веднъж изведе Лудогорец напред в резултата.

В 87-ата минута влезлият като запаса Рик Джонатан получи подаване по левия фланг на офанзивата на Лудогорец, преодоля няколко бранители в сини екипи и с мощен удар фиксира крайното 3:1.