Отборите на Валядолид и Виляреал направиха 1:1 в среща от

...

Голово реми във Валядолид

Отборите на Валядолид и Виляреал направиха 1:1 в среща от 23-тия кръг на Ла Лига. Рубен Алкарас (15) и Жерард Морено (58) означиха за ремито. Дебют за домакините направи звездното попълнение Хатем Бен Арфа.

" Бяло-виолетовите " имаха няколко доста положителни обстановки през първото полувреме. В 15-ата минута Енес Юнал даде ужасно подаване към Сандро Рамирес, който асистира на Рубен Алкарас за 1:0. в 28-ата новото попълнение на " жълтите " Пако Алкасер удари греда след двойно подаване с Жерард Морено. Минута по-късно голяма неточност на Фунес Мори подари опция за Сандро, който пропусна самичък против Серхио Асенхо.

В 54-ата Жерард опъна мрежата на домакините. Първоначално попадението не беше зачетено, само че след интервенция на ВАР голът беше утвърден - 1:1. В 63-тата Алкасер пропусна да направи цялостен поврат след страховит пас на Сантиаго Касорла, извел го самичък против вратаря Жорди Масип.

СТАТИСТИКА ОТ МАЧА

КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 23 кръг, събота 8 февруари  Реал Валядолид 1:1краен резулат  Виляреал