Отборите на Валенсия и Реал Сосиедад направиха 0:0 в сблъсък

...

Най-интересното на Местайя се случи на почивката

Отборите на Валенсия и Реал Сосиедад направиха 0:0 в конфликт от 23-тия кръг на испанското състезание. Момчетата на Марселино натиснаха през втората част, само че по този начин и не стигнаха до попадение. През първото полувреме камерата доста рядко показваше един от двамата вратари, защото липсваха положения. Баските започнаха по-добре и си извоюваха териториално предимство. Сякаш по-емоционално за публиката беше по време на паузата сред двете полувреме. Фен на “прилепите” слезе на терена и предложи брак на своята половинка. След почивката домакините натиснаха в търсене на успеха. В 50-ата минута Кевин Гамейро не съумя да откри Санти Мина. Четвърт час по-късно самият Гамейро изпусна от прелестна позиция. В 70-ата Родриго стреля с глава от 10 метра, пращайки топката около гредата. В 93-ата стражът на " чури урдин " Херонимо Руи отрази удар на Кристиано Пичини. И двата отбора остават в подножието на зона " Лига Европа ". СТАТИСТИКА ОТ МАЧА МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА КЛАСИРАНЕ Примера дивисион 23 кръг, неделя 10 февруари  Валенсия 0:0краен резулат  Реал Сосиедад